O nas

O nas

Ubezpieczenia trójmiasto
Ubezpieczenia trójmiasto

O nas

Zastanawiasz się może, co symbolizuje w nazwie naszej firmy słowo Patronus? To z języka łacińskiego oznacza – Opiekun. 

I ta nazwa nie jest przypadkowa. Ubezpieczając się u nas masz pewność, że od momentu zapytania o ofertę będziesz mógł poczuć, że jesteś w dobrych rękach, a po skorzystaniu z naszych usług tak naprawdę zawsze możesz liczyć na rzetelne porady, pomoc w nagłych sytuacjach czy wyborze ubezpieczeń w innym obszarze. Jednym słowem- zapewnimy Ci kompleksową opiekę ubezpieczeniową. Jeśli nam zaufasz-tak jak już setki innych Klientów możesz mieć pewność najwyższego standardu obsługi.

Do niedawna ubezpieczenia kojarzyły się głównie z wyciąganiem pieniędzy przez ubezpieczycieli. Jednak rosnąca świadomość konsumentów oraz wzrost wszelkiego rodzaju zagrożeń we współczesnym świecie zmieniła tok myślenia wielu osób.

Jeżeli tu jesteś to znaczy, że do takich osób właśnie należysz i chciałbyś zapewnić poczucie bezpieczeństwa  sobie, swoim najbliższym oraz posiadanemu mieniu. I właśnie po to jesteśmy by pomóc podjąć Ci decyzję co do wyboru oferty najbardziej dopasowanej do Twoich potrzeb i możliwości. Ubezpieczeniami zajmujemy się już od 2012 r.  Z roku na rok rozszerzamy swoją ofertę i zapewniamy coraz wyższą jakość usług oraz przekrój oferowanych produktów. Jesteśmy profesjonalistami dbającym przede wszystkim o interes Klienta o czym przekonało się już wielu .