Ubezpieczenie domu i mieszkania

Ubezpieczenie domu i mieszkania

Ubezpieczenie Domu

Ubezpieczenie domu i mieszkania 

winno być fundamentem naszego poczucia bezpieczeństwa. Zdarzenia losowe, czyhające na każdym kroku powinny wzbudzić w nas potrzebę do zapewnienia bezpieczeństwa dla wszystkich jego mieszkańców. Zalanie, kradzież z włamaniem, pożar, czy inne nieprzyjemności mogą dotknąć każdego z nas. Warto zatem być na to przygotowanym.

 

 

 

Z nami ubezpieczysz się m.in.:

  • Od ognia, kradzieży, powodzi  innych zdarzeń losowych – człowiek w starciu z żywiołem jest zawsze na przegranej pozycji. Ogień, woda, wiatr mogą siać spustoszenie nawet w najpiękniejszych i najnowocześniejszych domach, mieszkaniach, biurach czy budynkach firmowych. Tego typu zdarzenia zazwyczaj są traumą dla poszkodowanych nie tylko ze względu na poniesione straty finansowe, ale także i sentymentalne. No bo jak można poczuć się tracąc dobytek całego życia? Tego nikomu nie życzymy i dlatego polecamy ubezpieczenie domu lub mieszkanie, by chociaż w kwestiach  finansowych móc szybko podnieść się w razie szkody.
  • Dom mieszkalny w budowie, domek letniskowy – posiadasz domek letniskowy do który wizytujesz tylko od czasu do czasu? Niestety takie obiekty padają częstym łupem amatorów cudzej własności. Podobnie z domem w budowie, gdzie na niezabezpieczonym terenie często znajduje się dużo wartościowego sprzętu i materiałów budowlanych. Warto mieć pewność, że żadne sytuacja nie opóźni nam zamieszkania w wymarzonym domu
  • Home Assistance, Medical Assistance, SOS assistance – Wymienione opcje dodatkowe przy ubezpieczeniu nieruchomości to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie, żeby czuć się bezpiecznie podczas dnia codziennego. Nagłe pęknięcie rury w łazience, zatrzaśnięcie klub zgubienie kluczy do drzwi wejściowych, awaria sprzętu AGD lub RTV, czy nagłe zachorowanie któregokolwiek z członków naszej rodziny to natychmiastowa pomoc i wizyta fachowca lub lekarza, który szybko upora się z problemem.
  • OC najemcy – posiadasz mieszkanie, które wynajmujesz? Zabezpiecz się przed różnego rodzaju szkodami wyrządzonymi przez lokatorów.
  • Garaż – za niewielką składkę możesz dodatkowo ubezpieczyć garaż od pożaru bądź kradzieży znajdujących się w nim narzędzi czy sprzętów.
  • Obiekty przydomowe i małej architektury – to różnego rodzaju przedmioty znajdujące się w granicach działki ubezpieczonego domu jak murki, oczka wodne, place zabaw dla dzieci. A gdzie dzieci tam zawsze dużo może się zdarzyćJ