Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenie na życie

Czy zastanawiałeś się kiedyś co jest dla Ciebie najważniejsze? Według nas najcenniejsze jest nasze zdrowie i życie. Nasze i rzecz jasna naszych najbliższych. A to co najcenniejsze trzeba chronić najlepiej jak tylko można. Wiemy o tym, że niechętnie myśli się o tego typu ochronie, ale warto zastanowić się, czy nasza rodzina zostanie należycie zabezpieczona finansowo na wypadek naszej niedyspozycji zawodowej czy poważnej utraty zdrowia? Trzeba być świadomym ryzyka i zawczasu się na nie przygotować. Najlepiej ubezpieczyć się tak by o tych sprawach w ogóle nie myśleć, a po prostu cieszyć się życiem.

 

Pomożemy Tobie i Twoim najbliższym przy m.in.

  • całkowitej niezdolności do pracy – jeżeli w wyniku wypadku czy ciężkiej choroby nie będziesz w stanie wykonywać swoich dotychczasowych obowiązków zawodowych, to ubezpieczenie zapewni Ci wsparcie w tym trudnym momencie.
  • trwałym inwalidztwie – trwałe inwalidztwo wiąże się z całkowitą zmianą dotychczasowego życia, co zazwyczaj jest bardzo trudnym i czasochłonnym zadaniem. Wsparcie finansowe w takiej sytuacji jest nieodzowne by „stanąć na nogi”
  • śmierci – Ubezpieczenie na życie w razie najgorszego to ubezpieczenie zapewni środki pieniężne na zabezpieczenie Twoich najbliższych. Sam wyznaczasz uposażonego, który te środki otrzyma. Zazwyczaj to są to bardzo wysokie sumy, a im osoba jest młodsza tym składka jest niższa, gdyż niższe jest także ryzyko.
  • ciężkim zachorowaniu – ciężkie zachorowanie także może sporo namieszać w naszym życiu. Jeżeli wykryta choroba będzie mieściła się w katalogu danego ubezpieczyciela to otrzymasz należne Ci wsparcie
  • zabezpieczeniu spłaty kredytu – kredyt hipoteczny lub/i na samochód posiada prawdopodobnie większość osób w wieku produkcyjnym. Jeśli pracujemy i zarabiamy to jego spłata nie stanowi zazwyczaj problemów. Co innego jeśli wskutek wypadku lub poważnego zachorowania nie możemy pracować a tym samym zarabiać. Wówczas wkroczy do działania ubezpieczyciel, który za Ciebie będzie opłacał raty kredytu.