Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie samochodu

ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie samochodu

To tak naprawdę nasza specjalność i ulubiona część naszej pracy. Zadbamy o to, abyś za możliwie najlepszą cenę otrzymał maksimum ochrony dla swojego auta, a w razie jakiejkolwiek szkody zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i fachowe doradztwo. Mało tego, do każdej polisy komunikacyjnej otrzymasz upominek, a dla osób wykupujących autocasco, raz na kwartał losujemy profesjonalną sesję zdjęciową ubezpieczonego auta. Takich korzyści nie uzyskasz u żadnego innego Agenta Ubezpieczeniowego.

Tak jak my kochasz swój samochód? Dbasz o niego i w dodatku jesteś pasjonatem szeroko rozumianej motoryzacji? Świetnie trafiłeś.

U nas ubezpieczysz pojazd m.in. w zakresie:

  • Odpowiedzialność cywilna (OC) – Ubezpieczenie samochodu w zakresie OC to najczęściej wykupywane ubezpieczenie. Może dlatego, że jest obowiązkowe?:) Ale to tak naprawdę jest dla naszego dobra, gdyż za szkody z naszej winy, które wyrządzimy innym osobom zapłaci ubezpieczyciel.
  • Autocasco (AC)jest to ubezpieczenie dobrowolne, chroniące Twój pojazd przed uszkodzeniami wyrządzonymi przez siebie lub inną kierującą Twoim autem osobę lub w przypadku uszkodzenia go przez nieznanego sprawcę. Szczegóły ryzyk od których chroni nas to ubezpieczenie to OWU – Ogólne Warunki Ubezpieczenia, które dla każdego ubezpieczyciela zazwyczaj wyglądają inaczej.
  • NNW kierowcy i pasażerówto ubezpieczenie w razie szkód powstałych podczas przewożenia pasażerów.
  • Assistanceawaria, kolizja, brak paliwa, „kapeć”? Mając wykupione ubezpieczenie assistance o nic nie musisz się martwić. Wyspecjalizowana firma zajmie się kompleksową pomocą w każdym miejscu w Polsce
  • Ubezpieczenie szybuszkodzenie samej szyby przez np. kamień to bardzo powszechne zdarzenie. Nie trzeba wtedy korzystać z autocasco(i tracić zniżki) tylko naprawę wykonać w ramach ubezpieczenia szyb i wciąż cieszyć się pełnymi zniżkami.
  • Bagaż – Kradzież, zniszczenie bagażu? Od takich sytuacji również możesz ubezpieczyć
  • Ochrona prawna – wyspecjalizowana pomoc prawna w razie potrzeby.
  • Auta tuningowane i modyfikowane – posiadasz auto tuningowane i zmodyfikowane? Zapraszamy do nas. Sami takimi jeździmy więc nie będzie problemu z ich ubezpieczeniem, choć składka może być nieco droższa niż dla normalnego auta.

Jako miłośnicy motoryzacji zachęcamy także do lektury zaprzyjaźnionego serwisu motoryzacyjnego http://www.mototato.pl